آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۵ام تیر ۱۳۹۷


فرآيند ثبت اثر انگشت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوي


رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوی بیان داشت:

در راستاي اجراي شيوه نامه تبصره دو ماده بیست و چهار آئين نامه اجرائي ماده سی و سه قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان و هم چنين ارتقا نظام سلامت اداري سازمان و شفافيت مورد درخواست اعضاي سازمان، سامانه ثبت عملكرد يكپارچه استاني به منظور درج اطلاعات – ظرفيت –صلاحيت و تعداد كار و ……. آماده بهره برداري شد.

کد خبر:
۹۷۰۴۱۵۰۰۶

تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ تیر ۹۷ – ۴:۳۹ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری آقای مهندس – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی ،در راستاي اجراي شيوه نامه تبصره دو ماده بیست و چهار آئين نامه اجرائي ماده سی و سه قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان و هم چنين ارتقا نظام سلامت اداري سازمان و شفافيت مورد درخواست اعضاي سازمان، سامانه ثبت عملكرد يكپارچه استاني به منظور درج اطلاعات – ظرفيت –صلاحيت و تعداد كار و ……. آماده بهره برداري شد.

فرآيند ثبت اثر انگشت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوي

فرآيند ثبت اثر انگشت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوي

فرآيند ثبت اثر انگشت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان  خراسان رضوي اجرايي گردید

کامران افزود: به منظور شروع فعاليت فاز اول سامانه مذكور، ثبت اطلاعات اعضاي سازمان، شامل اطلاعات شناسنامه اي، مهر مهندسي ، امضا و ثبت اثر انگشت اعضا در سامانه طراحي شده، ضروري مي باشد .
این مسئول ادامه داد: در اين راستا درخواست مي شود اعضاي سازمان (تمامی اعضاي داراي پروانه اشتغال و بدون پروانه اشتغال) از طريق سايت سازمان به آدرس Nezammohandesi.ir نسبت به تكميل اطلاعات و بارگذاري اسكن مدارك شخصي خود اقدام فرمایند و از تاريخ سیزدهم تيرماه نود و هفت با مراجعه به سازمان بهمراه اصل مدارك خود، اطلاعات ارسالي به سازمان را تأييد و اثر انگشت خود را ثبت کنند .
در ادامه طالبيان – مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان نيز تصریح کرد: اطلاعات وارده و تكميل شده، بعد از تاييد عضو، در پايگاه داده اصلي سازمان كه مبناي استفاده در سامانه جامع سازمان ميباشد، ذخيره مي شود و اعضا مي بايست نسبت به صحت اين اطلاعات تلاش نمايند.

فرآيند ثبت اثر انگشت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوي

طالبیان یاد آور شد: ارائه تمامی خدمات سازمان به اعضاء از تاريخ يكم مرداد ۹۷ منوط به ثبت اثر انگشت و ارائه اطلاعات در سامانه مذكور خواهد بود.
قابل ذكر است؛ مراجعه به سازمان جهت ثبت اثر انگشت محدوديت زماني ندارد و بعد از تاريخ اعلام شده در صورت عدم ثبت اثر انگشت در سيستم سازمان ابتدا عضو ميبايست نسبت به ثبت اثر انگشت خود اقدام و بعد از آن از خدمات سازمان بهره مند شوند.

منبع : سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخ تشريحي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقی-طراحی ارديبهشت ۹۷