آقای مهندس

  • تاریخ : ۲۶ام شهریور ۱۳۹۷


اطلاعیه مدارک معتبر برای شرکت در انتخابات هیات مدیره سازمان


در این مکاتبه آمده است:

هیات اجرایی انتخابات در مکاتبه ای با ریاست سازمان، مدارک معتبر برای احراز هویت رای دهندگان و نحوه رای دهی را اعلام کرده است.

کد خبر:
۹۷۰۶۲۶۰۱۳

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ شهریور ۹۷ – ۵:۳۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسبن نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خوستان،هیات اجرایی انتخابات در مکاتبه ای با ریاست سازمان، مدارک معتبر برای احراز هویت رای دهندگان و نحوه رای دهی را اعلام کرده است.

اطلاعیه مدارک معتبر برای شرکت در انتخابات هیات مدیره سازمان

اطلاعیه مدارک معتبر برای شرکت در انتخابات هیات مدیره سازمان

اطلاعیه مدارک معتبر برای شرکت در  انتخابات هیات  مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

در راستای اطلاع رسانی به اعضای سازمان از روند برگزاری انتخابات و ایجاد آمادگی لازم برای حضور گسترده موراد زیر اعلام می شود:
۱- اعطای رای فقط با کارت عضویت معتبر یا کارت ملی منوط به عضویت معتبر مجاز است و هیات اجرایی و دستگاه نظارت استان مجاز به پذیرش مدرک شناسایی دیگر برای اخذ رای نمیباشند. لذا همراه داشتن کارت عضویت یا کارت ملی خود، الزامی است و امکان رای دادن با مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه، پروانه اشتغال بکار مهندسی، گواهی نامه رانندگی، گذرنامه و غیره دیگر بهیچ وجه وجود ندارد. عضویت معتبر رای دهنده از طریق سیستم رایانه ای کنترل خواهد شد.
۲- اعطای رای اصالتی است و فقط باید توسط شخص عضو انجام گردد، انتخابات فاقد رای وکالتی است.
۳- هر عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فقط مجاز است ۱ بار در رای گیری شرکت کند و اگر به هر طریق بیش از یک بار اقدام به رای دادن نماید یا بخواهد به جای شخص دیگری رای دهد، مشمول اطلاعیه مربوط به تخلفات انتخاباتی خواهد شد.

اطلاعیه مدارک معتبر برای شرکت در انتخابات هیات مدیره سازمان

۴- رای دهندگان در روز رای گیری، ابتدا کارت معتبر عضویت سازمان استان یا کارت ملی خود را به مسئولان حوزه ها ارائه داده، بعد از احراز هویت رای دهنده و اطمینان از این که قبلا رای نداده است، باید برای اعطای رای اقدام کند.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات سازمان نظام مهندسی