آقای مهندس

  • تاریخ : ۲۲ام آبان ۱۳۹۷


اعلام حمایت سازمان از تولید و عرضه مصالح استاندارد


ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل

در جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با فرماندار و برخی از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی در شهرستان نمین، بر ضرورت حمایت از تولید کنندگان تاکید شد.

کد خبر:
۹۷۰۸۲۲۰۰۷

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷ – ۲:۵۳ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری آقای مهندس _ مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،در جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با فرماندار و برخی از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی در شهرستان نمین، بر ضرورت حمایت از تولید کنندگان تاکید شد.

اعلام حمایت سازمان از تولید و عرضه مصالح استاندارد

اعلام حمایت سازمان از تولید و عرضه مصالح استاندارد

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  اردبیل  از تولید و عرضه مصالح استاندارد حمایت کرد

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در این جلسه، ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان، بیان کرد: برای تحقق شعار سال باید گام های ویژه ای در حمایت از تولیدکنندگان داخلی برداشته شود و تولید کنندگان نیز باید در مسیر استانداردسازی محصولات خود اهتمام جدی داشته باشند چرا که تولید محصول بدون استاندارد، آسیب جدی بر سرمایه ملی وارد میسازد.
صالحی عالی تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل به عنوان فنی ترین دستگاه نظارتی و اجرایی حوزه ساخت و ساز، اقدامات حمایتی خود را از مصالح استاندارد بومی گسترش خواهد داد و مدیران کارخانه های تولید مصالح ساختمانی باید با تکیه بر این حمایت کیفیت تولیدات خود را ارتقا دهند.

اعلام حمایت سازمان از تولید و عرضه مصالح استاندارد

فرماندار نمین نیز ضمن تقدیر از حضور اعضای هیات مدیره سازمان در این جلسه، حمایت نظام مهندسی از کارخانه های تولید مصالح ساختمانی را مهم و اثربخش دانست و بر ارتباط بیش از پیش تولیدکنندگان با سازمان تاکید کرد.
اعضای هیات مدیره سازمان بهمراه فرماندار از چند کارخانه تولیدی مصالح ساختمانی بازدید کردند.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی مکانیک