آقای مهندس

  • تاریخ : ۲۵ام تیر ۱۳۹۷


برگزاری انتخابات نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان شرقي


انتخابات

در پنجمين دوره انتخابات اعضاي هيات مديره سازمان نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان شرقي نزدیک ۱ هزار و هفتصد نفر از اعضاي سازمان که واجد شرايط شرکت در پنجمين دوره انتخابات بودند شرکت کرده بودند.

کد خبر:
۹۷۰۴۲۵۰۰۱

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ – ۹:۲۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری آقای مهندس _ مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، در پنجمين دوره انتخابات اعضاي هيات مديره سازمان نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان شرقي نزدیک ۱ هزار و هفتصد نفر از اعضاي سازمان که واجد شرايط شرکت در پنجمين دوره انتخابات بودند شرکت کرده بودند.

برگزاری انتخابات نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان شرقي

برگزاری انتخابات نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان شرقي

انتخابات نظام مهندسي کشاورزي  و منابع طبيعي استان آذربايجان شرقي برگزار گردید

اين انتخابات از ساعت نه صبح جمعه در محل سالن شماره يک سازمان جهاد کشاورزي استان آذربايجان شرقي با رقابت بين چهل و نه نامزد برگزار و تا ساعت شانزده عصر ادامه يافت که قابل ذکر است دو نفر از مجموع شصت و یک نامزد تائيد صلاحيت شده در دور اول و ده نفر نيز در دور دوم انصراف دادند که دور اول اين انتخابات اول تيرماه برگزار شد که به علت نداشتن حد نصاب لازم به بیست و دوم تير ماه موکول گردید.
در اين انتخابات ۷ نفر با راي اعضاي سازمان نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي استان بمدت ۴ سال انتخاب شدند و علاوه بر اعضاي مذکور ۲ نفر به نمايندگي از سوی سازمان جهاد کشاورزي استان آذربايجان شرقي، ۱ نفر به نمايندگي از دانشگاه و ۱ نفر نيز از طرف اداره کل محيط زيست استان براي عضويت در هيات مديره بعنوان اعضاي انتصابي معرفي خواهند شد.
سازمان نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي تشکلي غير دولتي است که از عمده اهداف آن ميتوان به ارتقاي سطح دانش و اخلاق حرفه اي اعضا و تلاش جهت افزايش کمي و کيفي محصولات کشاورزي با استفاده از توان علمي دانش آموختگان اشاره کرد.

برگزاری انتخابات نظام مهندسي کشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان شرقي

برپايه اين گزارش در استان آذربايجان شرقي سیزده هزار نفر دانش آموخته در بیست و دو رشته بخش کشاورزي عضو اين سازمان هستند .
لازم به ذکر است نتايج شمارش آراء پنجمين دوره انتخابات شوراي استاني آذربايجان شرقي به شرح زير ميباشد:
۱- شهرام شفيعي هشتصد و پنجاه و دو راي
۲- منوچهر رحماني آقا چهارصد و هفتاد راي
۳- اياز برنو چهارصد و شصت و نه راي
۴- نادر ابراهيمي خواجو سیصد و چهل و دو راي
۵- رضا انوري سیصد و بیست و چهار راي
۶- فرامرز افشاني سیصد و بیست و دو راي
۷- سحر باصر كوچه باغ سیصد راي
منبع : خبرگزاری آریا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات نظام مهندسی تهران