آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۶ام مرداد ۱۳۹۷

با بیش از ۲۴۰۰ ساعت گزارش عملیات پروازی ،تست پروازی بمباردیر گلوبال ۷۵۰۰ به پایان رسید.

مدیر عامل کمپانی بمباردیر آلن بلمار در یک کنفرانس تلفنی گفت: انتظار میرود که دریافت گواهینامه ها و تجهیز سرویس داخلی جت تجاری جدید ۷,۷۰۰nm تا پایان سال انجام شود. این که چه تعداد از هواپیمای گلوبال ۷۵۰۰ امسال تولید شود ، هنوز مشخص نیست اما بمباردیر تخمین زده است که ۱۵ تا ۲۰ فروند از این مدل را تا سال ۲۰۱۹ برای مشتریان خود آماده کند.
این شرکت تست های مرتبط با معیارهای کلی این هواپیما را زودتر از موعد انجام داد و توانست سرعت تست نهایی هواپیمای ۷۵۰۰ گلوبال در تورونتو را افزایش دهد. با ۲۰ فروند هواپیماهای متنوعی که تا کنون توسط بمباردیر ساخته شده است، در ماه ژوئن اولین سری این هواپیما هم برای تکمیل هواپیماهای بمباردیر در مونترال بیرون آمد.
برای تولیدات بیشتر هواپیما ، بمباردیر به منظور اطمینان از این که این تولیدات موفق باشد ، با یک تولید کننده همکاری میکند. ایشان مطرح کردند که ما گفت و گو های تجاری درباره تولیدات بال هواپیما داشتیم که هدف ما از این گفت و گو ها حمایت از برقراری الزامات شرکت Triumph است ، ضمن ارزیابی هواپیمای ۷۵۰۰ گلوبال درماه مه سال ۲۰۱۷ شرکت های بمباردیر و Triumph بررسی فعالیتهای قانونی هزینه های مرتبط با بال هواپیمای گلوبال انجام دادند.

منبع : ainonline.com