آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۱ام تیر ۱۳۹۷


آقای مهندس:  پس از تصویب و تائید شورای عالی اکران مبنی بر نمایش ۶ بازی جام جهانی شامل سه بازی تیم ملی فوتبال ایران، دو بازی نیمه نهایی و یک بازی فینال فصل جدیدی در انتظار اکران سینماها خواهد بود. فصلی با مشارکت فوتبالیست ها تا این بار جادوی فوتبال از قاب تلویزیون به صفحه ای عریض تر هدایت شود و شوق تماشا افزون گردد.


به گزارش آقای مهندس، در حالی که رونق سینماها به دلیل کیفیت پایین بسیاری از فیلم های تولیدی پایین آمده، «فوتبال» می تواند بهانه ای برای کشاندن شوق و هیجان به سالن های سینمایی در ایران شود. از این رو سینماهای متعدد در سطح شهر تهران؛ از چارسو تا تجریش و نیز در برخی از شهرستان های کشور به سراغ نمایش فیلم ها بر پرده سینماهایشان می روند و به نظر می رسد با وجود قیمت پایه ۲۰ هزار تومانی بلیت ها استقبال قابل توجهی از اکران فوتبال در سینماها به عمل آید.


از سویی پردیس سینمایی چارسو که تجربه تماشای مناسبی را برای سینمادوستان در زمان برگزاری جشنواره های سینما حقیقت و جشنواره جهانی فیلم فجر فراهم آورد، امکان تماشای متفاوتی را برای علاقمندان بی شمار فوتبالی فراهم می کند و پخش رایگان تمام بازی‌ ها در فضای فودکورت این پردیس سینمایی صورت خواهد گرفت. ضمن این که طبق گفته مسئولان پردیس چارسو قرار است در طی مدت زمان برگزاری جام جهانی پردیس سینمایی با گرافیک و فضاسازی خاصی به استقبال بازی‌های فوتبال برود و برای ۶ بازی که قرار است در سالن سینماها پخش شوند نیز این پردیس برنامه‌ ها و ایونت‌های خاصی را در نظر گرفته است.