آقای مهندس

  • تاریخ : ۴ام مرداد ۱۳۹۷


آقای مهندس: چندی پیش خبری مبنی بر اینکه فیلمنامه سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا براساس زندگی نویسنده این سریال است؛ در برخی از رسانه‌ها منشر شد.


در متن این خبر آمده بود: «قصه حامد در سریال «پدر»، داستان حامد عنقا در دوران دانشجویی خود نویسنده است؛ دانشجو رشته حقوق، از خانواده‌ای مذهبی و دینی، حزب‌الهی و اهل نماز و روزه که مورد کینه بسیاری از دانشجویان دختر دانشکده حقوق قرار می‌گیرد و برای بدنام کردنش اقدام به برنامه‌ریزی‌های غیراخلاقی می‌کنند.»


حامد عنقا این خبر را تکذیب کرد و به «صبا» گفت: نمی‌دانم این اخبار از کجا نشات گرفته است، ولی این اخبار اصلا صحت ندارد و قویاً آن را تکذیب می‌کنم. این سریال هیچ ربطی به زندگی شخصی من ندارد و برخی از رسانه ها اخباری بدون دلیل منتشر می‌کنند.


گفتنی است ؛ سریال پدر یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا است که در این سریال حامد پسر جوانی است که طی یک ماجرا درگیر داستانی عاشقانه می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می‌گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت‌ساز بزند و بازیگرانی مثل مهدی سلطانی ، لعیا زنگنه ، سینا مهراد، ریحانه پارسا و… در آن به ایفای نقش پرداخته اند.