آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۱ام تیر ۱۳۹۷


آقای مهندس: بعد از حضور «ساموئل اتوئو»؛ فوروارد برجسته کامرونی در برنامه ۲۰۱۸، خبر رسید که امشب قرار است عادل فردوسی پور، اتفاق ویژه دیگری را برای بازی دوم ملی پوشان ایرانی در جام ۲۰۱۸ رقم بزند. سوپرایز دوم عادل، «کارلوس پویول»؛ مدافع ارزشمند اسپانیایی است که برای طرفداران تیم بارسا بیشتر از هر گلزنی ارزش دارد. بازیکنی که بارها جانش را برای دفاع از دروازه تیمش به خطر انداخت و یکی از متعصب ترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال به شمار می آید.


سایت تابناک خبر داد که میهمان ویژه امشب برنامه ۲۰۱۸، کاپیتان اسبق تیم ملی اسپانیا و بارسا خواهد بود. همچنین برای بازی ایران و پرتغال نیز «مانیش»؛ ستاره سابق تیم ملی فوتبال پرتغال به تهران خواهد آمد و در این برنامه حضور می‌ یابد.ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۱۸ با تهیه کنندگی و اجرای عادل فردوسی پور توانسته توقعات را برآورده نماید، با وجود این که چالش اصلی صدا و سیما، همچنان عدم پرداخت هزینه حق پخش بازی های جام جهانی است.


در این خبر اعلام شده که هزینه دعوت این سه مهمان برای صداوسیما ۲ میلیارد تومان بوده که توسط اسپانسر برنامه به عنوان بخشی از تعهد مالی به صداوسیما پرداخت شده است.