آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۹ام تیر ۱۳۹۷


عدم حضور نظام مهندسی در گردهمایی سرمایه ‌گذاری خارجی


گردهمایی سرمایه ‌گذاری خارجی

در روزهای گذشته شهرداری اهواز، میزبان کارشناسان سرمایه گذاری در حوزه مدیریت شهری بود که علی رغم حضور مدیران مختلف دستگاه های اجرایی، خبری از حضور کارشناسان و مهندسان نظام مهندسی نبود.

کد خبر:
۹۷۰۴۱۹۰۰۲

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ تیر ۹۷ – ۱۰:۰۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری آقای مهندس – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،در روزهای گذشته شهرداری اهواز، میزبان کارشناسان سرمایه گذاری در حوزه مدیریت شهری بود که علی رغم حضور مدیران مختلف دستگاه های اجرایی، خبری از حضور کارشناسان و مهندسان نظام مهندسی نبود.

عدم حضور نظام مهندسی در گردهمایی سرمایه ‌گذاری خارجی

عدم حضور نظام مهندسی در گردهمایی سرمایه ‌گذاری خارجی

دلیل عدم حضور نظام مهندسی در  گردهمایی  سرمایه ‌گذاری خارجی در حوزه‌ مدیریت شهری در اهواز

این عدم حضور سبب شد جمعی از مهندسان عضو نظام مهندسی با ابراز گلایه از شهرداری اهواز و متولیان برگزاری، خواستار ارایه پاسخ مناسبی از طرف سازمان در این رابطه شدند.
موضوع یاد شده پیگیری و معلوم شده شهرداری اهواز هیچ گونه دعوت رسمی و یا غیر رسمی از سازمان تخصصی نظام مهندسی به عمل نیاورده است
این در حالی است این سازمان با دارا بودن بیش از هجده هزار مهندس در ۷ رشته تخصصی از جمله معماری، شهرسازی و…همواره در تلاش بوده تعامل شایسته ای با مجموعه شهرداری داشته باشد.
این تعامل علاوه بر تولید ایده های خلاقانه مهندسی معماری و شهرسازی، زمینه آسایش شهروندان را نیز فراهم خواهد آورد.

عدم حضور نظام مهندسی در گردهمایی سرمایه ‌گذاری خارجی

هم چنین لازم به یادآوری است نظام مهندسی در راستای افزایش ارتباطات و تعاملات همراره دعوت رسمی خود را برای حضور شهردار، شورای شهر و کارشناسان شهرداری در گردهمایی های مختلف را داشته است که مراسم گرامیداشت روز مهندس و اجلاس هیاتهای عمومی نظام مهندسی ساختمان کشور نمونه هایی از موضوع مذکور است.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کتاب آزمون نظام مهندسی مکانیک pdf