آقای مهندس

  • تاریخ : ۲۲ام تیر ۱۳۹۷


زارعان گلستانی ماشینهای کشاورزی را بیمه کنند


ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان از کشاورزان خواست که بدون پرداخت جریمه معوقه و تاخیر، ماشین آلات این بخش بویژه تراکتور و کمباین را بیمه شخص ثالث کنند.

کد خبر:
۹۷۰۴۲۱۰۰۷

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ تیر ۹۷ – ۱۰:۱۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری آقای مهندس – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان از کشاورزان خواست که بدون پرداخت جریمه معوقه و تاخیر، ماشین آلات این بخش بویژه تراکتور و کمباین را بیمه شخص ثالث کنند.

زارعان گلستانی ماشینهای کشاورزی را بیمه کنند

زارعان گلستانی ماشینهای کشاورزی را بیمه کنند

زارعان گلستانی ماشینهای کشاورزی را  بیمه کنند

حسین عابدی عنوان کرد: کشاورزان تا نوزدهم شهریور سال جاری فرصت دارند که از شرایط در نظر گرفته شده برای پوشش بیمه بدون جریمه استفاده کنند.
عابدی؛ هزینه بیمه یک ساله تراکتور یا کمباین را هشت میلیون و ششصد هزار ریال اعلام کرد و افزود: برای پرداخت مبلغ بیمه شخص ثالث سی درصد تخفیف نیز اعمال می گردد.
به گفته عابدی؛ در صورتیکه کشاورزان از مهلت تعیین شده استفاده نکنند، باید جریمه معوقه بیمه را پرداخت کنند.
ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان در باره پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی نیز افزود: تا به حال ۴ هزار و هشتصد دستگاه تراکتور با استفاده از توان مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان پلاک گذاری شده است.
وی؛ مهلت پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی را تا پایان سال جاری اعلام کرد.

زارعان گلستانی ماشینهای کشاورزی را بیمه کنند

این استان بیش از سی و سه هزار دستگاه انواع ماشین کشاورزی شامل تراکتور، کمباین و تیلر دارد.
استان مرزی و شمالی گلستان با دارا بودن ششصد و پنجاه هزار هکتار زمین کشاورزی از قطبهای تولید محصولات زراعی و باغی بشمار میرود، یک سوم از جمعیت ۱ میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار نفری آن در بخش کشاورزی فعالیت می کنند.
منبع : ایرنا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات سازمان نظام مهندسی ۹۷