آقای مهندس

  • تاریخ : ۲۱ام مهر ۱۳۹۷


سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به همراه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی و معاون اجتماعی ناجا از سایت جدید شهدای نیروی انتظامی را رونمایی کردند.


این سایت به نشانی www.shohadanaja.com به معرفی سیزده هزار شهید ناجا می پردازد و دارای بخش‌هایی همچون زندگی نامه، تصاویر ، خاطرات ، چند رسانه ای ،اخبار و… می باشد.


موسسه فرهنگی هنری شهدای ناجا با هدف نشر آثار و ارزشهای شهدای گرانقدر ناجا و بمنظور کشف حقایق و محتوای زندگی شهدا و توزیع مطلوب و مناسب آثار در سطح جامعه سال گذشته در همین ایام توسط فرمانده نیروی انتظامی سردار  در شهر مقدس قم پایتخت علم و فقاهت افتتاح شد.


تولید کتاب ،مستند ،آثار هنری و رسانه ای ،حضور در فضای مجازی و ارتباط و بهره گیری از نخبگان مذهبی ،علمی ،هنری و ادبی از جمله اهداف اجرایی موسسه می باشد.


از سال گذشته تا کنون ثبت اطلاعات سیزده هزار شهید ، انتشار بیش از ۲۰۰۰۰مطلب در فضای مجازی ،تولید بیش از ۲۵ مستند و نماهنگ ،۳جلد کتاب،۲۰۰۰فتوتیتر ،۱۰۰ویدئوتیتر،۱۱ سرود و آوا از جمله فعالیتهای موسسه بوده است.


لازم به ذکر است سایت شهدای ناجا تا کنون به صورت آزمایشی فعالیت داشت و با حضور فرماندهی محترم ناجا به صورت رسمی ادامه فعالیت خواهد داد.