آقای مهندس

  • تاریخ : ۲۵ام مهر ۱۳۹۷


حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز با اعلام جایزه «شهید رجایی» برای فیلم‌هایی درباره روش مسئول مردمی و نقد مسئولان در بخش فراخوان مردمی نهمین جشنواره «عمار» مشارکت کرد.


حجت الاسلام آل هاشم توضیح داد: موضوع این بخش ساده‌زیستی، مردم‌داری و مردمی بودن مسئولان کشور است که این ارزش در نگاه مردم بسیار اهمیت دارد.


وی اظهار کرد: در هر حال به پاس خدمات شهید رجایی جایزه اعلامی را به نام شهید رجایی مزین می‌کنیم و به سه اثر برگزیده جشنواره مردمی فیلم «عمار» با موضوع روش مسئولان مردمی و غیرمردمی مسئولان، هزینه یک سفر زیارتی کربلای معلی و ۲ هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس را اهدا خواهیم کرد.


در فراخوان نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» علاوه بر بخش رقابتی، ۲ بخش فراخوان مردمی و فراخوان ثبت سوژه نیز به این رویداد هنری سینمایی اضافه شده است. بر این اساس، جشنواره از تمام موسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است موضوعات و دغدغه‌های مد نظر خود را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.


نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» ۶ تا ۱۶ دی ماه ۹۷ در سینما فلسطین تهران برگزار می‌شود و از آبان ماه سال جاری تا ۳۰ مهر سال آتی اکران‌های مردمی این جشنواره هم در شهرها و روستاهای کشور برگزار می‌شود.