آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۰ام تیر ۱۳۹۷


آقای مهندس: «جان ملندز»؛ کمدین آمریکایی پس از آنکه اعلام کرده بود موفق شده «دونالد ترامپ»؛ رئیس جمهوری آمریکا را فریب دهد و با او گفتگوی تلفنی انجام دهد، جمعه شب با انتشار توییت هایی اعلام کرد که ماموران مخفی به سراغش رفته اند.


به گزارش ایرنا، چندی پیش جان ملندز در تماس تلفنی با دونالد ترامپ خود را به عنوان یک سناتور دموکرات جا زد. ملندز در فایلی صوتی از این تماس که در اینترنت منتشر کرده، ابتدا با کاخ سفید تماس گرفته و خواستار گفت و گوی تلفنی «باب منندز» سناتور دمکرات از ایالت نیوجرسی با ترامپ شد! پس از هماهنگی های منشی کاخ سفید، در حالی که ترامپ در هواپیمای ایر فورس وان بود با تلفن این طنزپرداز تماس گرفته و او را به تلفن ترامپ وصل کردند.

ترامپ در این گفت و گو در حالی که هویت دروغین این طنزپرداز را باور کرده و وی را «باب» خطاب می کرد، به پرونده فساد اخلاقی او در سنا اشاره کرده و تبرئه شدن وی را تبریک گفت.

رئیس جمهوری آمریکا که خود بارها به فساد اخلاقی و روابط نامشروع متهم شده، وضعیت اتهام ها علیه این سناتور را «غیرعادلانه» توصیف کرد.

ملندز طنزپرداز آمریکایی همچنین درباره دستور ترامپ برای بازگرداندن کودکان مهاجران به خانواده های آنان از وی پرسیده و خواستار پاسخ او به رای دهندگان شد. ترامپ در پاسخ به این پرسش گفت: فکر می کنم می توانیم یک لایحه مهارت خوب داشته باشیم. ما باید امنیت مرزهایمان را برقرار کنیم. ما باید این کار را انجام دهیم.سناتور قلابی در توییت تازه خود از ماموران مخفی انتقاد کرد و تلاش آنها برای دستگیری خودش را «باورنکردنی» دانست و نوشت که ماموران باید «جرد کوشنر»؛ داماد و مشاور ترامپ را دستگیر کنند که تماس او را به ترامپ وصل کرده بود.

این کمدین آمریکایی اعلام کرد که در را به روی ماموران باز نکرد و آنها نیز بدون بازداشت او محل را ترک کردند اما همسایه ها گفتند که ماموران مدارک خود را نشان دادند.