آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۶ام تیر ۱۳۹۷


آقای مهندس: طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد، مهران مدیری به عنوان رئیس کمیته هنرمندان این فدراسیون منصوب شد.


بعد از انتخاب پرسش برانگیز «نیکی کریمی» به عنوان دبیر چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران، حالا شومن مطرح تلویزیون نیز از سوی یکی از روسای فدراسیون های ورزشی حکم گرفت. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهران مدیری کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون پنجشنبه هفته گذشته به فدراسیون بولینگ و بیلیارد رفت و با اهالی و رئیس فدراسیون دیدار کرد. پس از این بازدید و دیدار، طی حکمی به امضای هاشم اسکندری؛ رئیس فدراسیون، مهران مدیری به عنوان رئیس کمیته هنرمندان فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس منصوب شد.


به گزارش آقای مهندس، سندرم مدیران ناکارآمد در سطوح مختلف کشور به شکل گسترده ای در حال نفوذ بوده و رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در حالی به سراغ چهره شناخته شده سینما و تلویزیون برای ریاست کمیته ای نامشخص می رود که توان انجام مسئولیت های ابتدایی فدراسیونش را ندارد، به طوری که چند روز پیش در حالی تیم ملی اسنوکر زیر ۱۸ سال ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان به چین رفت که با جا ماندن چوب های بیلیارد، اسنوکر بازان ایران با چوب های آماتور بازی کردند و حذف شدند!


تیم ملی اسنوکر زیر ۱۸ سال ایران که به منظور شرکت در رقابت های اسنوکر قهرمانی جوانان جهان، دهم تیر با پرواز هواپیمایی ماهان راهی کشور چین شده بود به دلیل سهل انگاری صورت گرفته، چوب های بازی ملی پوشان با پرواز ارسال نشد و پس از پیگیری های صورت یافته مشخص شد که هنگام جابجایی، چوب ها از روی نقاله بار فرودگاه امام خمینی (ره) افتاده اند و کسی هم متوجه این داستان تا زمان پیگیری ها نشد و در نهایت هم رئیس فدراسیون اتفاق رخ داده را به دور از پذیرش سهل انگاری کارمندانش به گردن شرکت هواپیمایی انداخت.