آقای مهندس

  • تاریخ : ۱۰ام تیر ۱۳۹۷


گروه تخصصی نقشه‌برداری ۳ بند برای تصویب در اجلاس بیست‌ و یکم


ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

گروه تخصصی نقشه‌برداری ۳ بند برای تصویب در اجلاس بیست‌ و یکم را عنوان کرد «علی طوماری» ریاست گروه تخصصی نقشه ‌برداری و ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی در مورد گروه تخصصی نقشه‌ برداری در ساختمان نظام مهندسی برگزار گردید، اظهار داشت: پیش از هر اجلاسی گروه‌ های تخصصی، نشست هایی تشکیل می ‌دهند و به بحث و بررسی در مورد عملکرد خود در سالی که گذشت می‌ پردازند.

کد خبر:
۹۷۰۴۱۰۰۱۳

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ تیر ۹۷ – ۳:۵۳ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری آقای مهندس _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،گروه تخصصی نقشه‌برداری ۳ بند برای تصویب در اجلاس بیست‌ و یکم را عنوان کرد «علی طوماری» ریاست گروه تخصصی نقشه ‌برداری و ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی در مورد گروه تخصصی نقشه‌ برداری در ساختمان نظام مهندسی برگزار گردید، اظهار داشت: پیش از هر اجلاسی گروه‌ های تخصصی، نشست هایی تشکیل می ‌دهند و به بحث و بررسی در مورد عملکرد خود در سالی که گذشت می‌ پردازند.

گروه تخصصی نقشه‌برداری ۳ بند برای تصویب در اجلاس بیست‌ و یکم

گروه تخصصی نقشه‌برداری ۳ بند برای تصویب در اجلاس بیست‌ و یکم

گروه تخصصی نقشه‌برداری ۳ بند برای تصویب  در اجلاس بیست‌ و یکم را عنوان کرد

رئیس سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی اظهار کرد: در این نشست ها هم‌ چنین مشکلات، انتقادات و پیشنهادات اعضای گروه بیان و بررسی می گردد و در صورت توافق و تصویب هیأت عمومی در قطع نامه درج گردد.
طوماری یاد آور شد: در این نشست در نتیجه اطلاع از عملکرد استان ‌ها، در مورد مشکلاتشان به بحث و بررسی پرداختیم. هم‌ چنین در مورد کارکرد های گروه تخصصی شورای مرکزی پیشنهادات مفیدی دریافت گردید.

وی خاطر نشان ساخت: در این گروه ۳ بند را برای درج در قطع نامه پایانی اجلاس بیست‌ و یکم آماده کرده‌ایم تا به هیأت عمومی ارائه کنیم.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

جزوه آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی